LOCAL MOTORS

Local Motors spája v online aj fyzickom pracovisku dizajnérov, konštruktérov a vynálezcov, ktorých cieľom je priniesť na trh špeciálne vozidlá, ako je napríklad Rally Fighter - pretekárske cestné aj offroadové auto s 430 koňmi, ktoré využíva výhody LOCTITE, vďaka ktorým funguje aj v extrémnych podmienkach bez pomoci mechanikov.Pozrite si video o úspechu LOCTITE

New Holland

New Holland ponúka farmárom a poľnohospodárskemu priemyslu viac ako 80 produktových rád a viac ako 300 modelov traktorov, kombajnov a zariadení na manipuláciu s materiálmi s jednoduchým ovládaním. New Holland používa viac ako 20 produktov LOCTITE vrátane zaisťovačov závitov, plošných tesnení, produktov na upevňovanie a tesnenia na závity na zaistenie maximálnej odolnosti voči vibráciám, ochrany proti korózii, prevencie vzniku netesností a zvýšenia spoľahlivosti.

Pozrite si video o úspechu LOCTITE

4moms

4moms sa venuje vývoju inovatívnych produktov pre bábätká, ktoré zjednodušujú život ich rodičom. V riešeniach, ktoré nesú ten najvzácnejší náklad, 4moms využíva zaisťovače závitov LOCTITE, aby si boli istí, že ich produkty sa otvoria, zatvoria, fungujú bezpečne a spoľahlivo. Tiež používajú sekundové lepidlá LOCTITE na pripevnenie plastových častí, ktoré sa lepia obťažne. Od zaisťovačov závitov až po sekundové lepidlá, vo 4moms sa spoliehaJú na to, že LOCTITE im zaistí úspech.

Pozrite si video o úspechu LOCTITE

Polaris

Polaris sa spolieha na to, že lepidlá LOCTITE pomôžu jeho snežným skútrom vydržať aj náročné požiadavky extrémnych športov. S takmer 60 ročnými skúsenosťami v oblasti systémového konštruktérstva Polaris navrhuje a vyrába inovatívne a vysoko výkonné motorizované vozidlá pre celý svet, vrátane snežných skútrov, rekreačných terénnych vozidiel, úžitkových a vojenských offroadových vozidiel a motocyklov.

Pozrite si video o úspechu LOCTITE